28. 4. 2019 První poutní mše svatá k sv. Janě Berettové Mollové

V neděli 28. 4. 2019 v 10.15 hodin budeme slavit první poutní mši svatou k sv. Janě Berettové Mollové, které je zasvěcena kaple na faře.
Přijede k nám P. Jan Paseka - generální vikář naší diecéze.
Po mši svaté bude žehnání obrazu sv. Jany a následně přejdeme v průvodu s obrazem sv. Jany do kaple na faře, kde bude následovat instalace obrazu, modlitba na přímluvu sv. Jany a Korunka k Božímu milosrdenství.
Každý bude mít možnost během chvíle poděkovat a poprosit Pána na konkrétní úmysl na přímluvu sv. Jany Berettové Mollové.
.
Poté následuje farní den s občerstvením.
Guláš pro dospělé bude za 50 Kč, pro děti a nepracující mládež zdarma.
Pivo bude za 15 Kč a kofola pro děti a nepracující mládež zdarma.
.
Prosíme o cukroví, které můžete přinášet na faru v neděli ráno.
Všichni jste zváni.

25. 4. 2020 Praktická pravidla pro příští týdny

21. 6. 2020 První svaté přijímání

12. 9. 2020  Koncert skupiny Goodwork