26. 2. 2021 Soutěž Postní putování

Zveme vás k Postnímu putování.
Probíhá od 2. neděle postní (28. 2. 2021) do 5. neděle velikonoční (2. 5. 2021).

Kam budeme putovat?
Po kapličkách, křížích, sochách a jiných zajímavých místech tady v okolí. Veškeré poutě, jakožto i toto putování, však připomínají naši celoživotní pouť za Pánem. Pochopitelně i tato postní doba by nás měla přiblížit našemu nebeskému Otci a tím pádem přiblížit i k druhým lidem a sobě samému.

Pojďme se tedy vypravit do přírody, najít nová neznámá místa a zažít legraci při hledání krabiček a plnění úkolů.

Čeká vás 25 schránek (kešek) rozmístěných různě po farnostech Dolní Újezd a Mladočov. Úkolem je kešky najít + v každé budou informace o daném místě a úkol k splnění.

Zapojit se mohou děti, mládež, rodiny, starší lidé – prostě kdokoli. Doporučujeme se přihlásit v týmu (např. rodina), mohou se ale přihlásit i jednotlivci.

Přihlásit se do hry můžete pomocí webového formuláře (odkaz uvedený níže) nebo vyplněním papírové přihlášky v sínici (papírovou přihlášku odevzdávejte otci Adamovi). Každý přihlášený tým dostane malou odměnu, kdo však najde 15 kešek a splní dané úkoly bude zařazen do závěrečného slosování o hlavní ceny.

Po přihlášení obdržíte mapu a seznam míst. U každého místa bude popsané, jak se tam dostat, navíc tam budou GPS souřadnice (ty mohou využít lidé s „chytrým telefonem“).

Hra není součástí oblíbené světového Geocachingu.

V případě nějakých nejasností se obraťte na tel. 777 438 842.

Možná to celé zní složitě, ale určitě jen na první pohled. Jak se říká: Hurá do toho a půl je hotovo. První důležitý krok – přihlášení je tedy před tebou.

Těší se přípravný tým soutěže z farností Dolní Újezd a Mladočov.

Odkaz na přihlašovací formulář: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScRYuyQQq_hWT3VvTQ63Je-sth7tnJnvh6Mf3PO2LXg6LPT4A/viewform?usp=sf_link

P. S. Budeme rádi, když během hledání uděláte nějaké fotografie a pošlete je na mail postniputovani@gmail.com (pokud by byl soubor do mailu moc velký, doporučujeme posílat pomocí stránky uschovna.cz)

farář

© 2021, Římskokatolická farnost sv. Martina v Dolním Újezdě u Litomyšle – všechna práva vyhrazena