Skupinky ve farnosti

V naší farnosti se schází pravidelně několik skupin společenství.... ne nadarmo se o naší farnosti říká, že je to „živá farnost“

SPOLČO MLÁDEŽE - starší

SETKÁNÍ MLÁDEŽE - mladší

MINISTRANTI

Scházíme se pravidelně 1-2 do měsíce na zdejší faře. Setkáváme se nejen při schůzkách, mších svatých, víkendových akcích určených především pro ministranty, ale také na Velikonoce při tradičním klapání, při nácvicích na větší slavnosti apod. Velkou odměnou pro kluky je tábor, který probíhá vždy na začátku prázdnin. Pokud se chceš přidat mezi nás, přijď kdykoliv přede mší svatou do sakristie, nebo nás můžeš kontaktovat a domluvíme se.

Web: https://www.ministranti-du.cz/
Hlavní vedoucí: Josef Kladivo (739 312 407, ministranti@ministranti-du.cz)

CHRÁMOVÝ SBOR

SCHOLA MLÁDEŽE

Jsme skupina mladých lidí, které baví hudba, a své nadšení pro ni předávají dál - při mších svatých, chválách, Noci kostelů a dalších příležitostech. Hrajeme vždy s úsměvem na rtech, radostí v srdci a hlavně pro Pána.

Chceš se k nám přidat i ty? Stačí přijít nahoru na kůr 😉.

Vedoucí scholy: Honza Jareš, tel.: 727 959 985

MODLITBY MATEK

Modlitby matek je hnutí křesťanských matek, určené ženám a matkám ke společným modlitbám za rodinu a mateřství. Doporučuje se vytvořit skupinku o 2-8 ženách, aby se zachovala intimita skupiny. Modliteb se mohou účastnit jak biologické matky, tak ženy, které prožívají duchovní mateřství.

SETKÁNÍ SENIORŮ

Naši senioři se scházejí každý čtvrtek po ranní mši svaté. Toto společenství je otevřeno všem, kdo chtějí pobýt spolu, popovídat si s ostatními. Setkání probíhá ve farním sálu u stolu s občerstvením a nad hrníčkem čaje nebo kávy.

SPOLEČENSTVÍ MANŽELŮ

Jedná se o setkávání manželských párů - vždy v jedné ze zapojených rodin. Programem setkání je zamyšlení se nad duchovním tématem a vzájemné povzbuzení do všedního života.

MODLITBA ŽIVÉHO RŮŽENCE

Máte dotazy?